Logo Wolters Kluwer

Jak se přihlásit na konferenci

Krok 1

V e-mailu, který jste dostali, klikněte na tlačítko "Připojit se ke konferenci". Po kliknutí na tlačítko se vám otevře nové okno ve vašem prohlížeči.

Pro bezproblémové připojení ke konferenci doporučujeme nejnovější verzi prohlížeče Edge. Pokud máte nastavený jiný prohlížeč, zkopírujte si odkaz tlačítka "Připojit se ke konferenci" a vložte ji do příkazového řádku podporovaného prohlížeče.

Krok 2

V otevřeném okně vyberte možnost „Pokračovat v tomto prohlížeči“:

 

Krok 3

Po výběru možnosti „Pokračovat v tomto prohlížeči“ se dostanete na nastavení jména účastníka, videazvuku:

  1. Napište vaše jméno a přijmení (jméno a přijmení se musí shodovat s tím, které jste uvedli v objednávce – jméno účastníka).
  2. Vypněte si, prosím, kameru a mikrofon, tak jak je znázorněno na obrázku (pro kvalitnejší přenos dat a lepší zážitek z konference).

  3. Klikněte na tlačítko „Připojit se“

Krok 4

Po kliknutí na tlačítko „Připojit se“ se dostanete do předsálí. Počkejte, prosím, až konference začne a potvrzení organizátora – z důvodu kontroly účastníků může schválení organizátorům chvíli trvat, proto, prosím, neopoušťejte předsálí.


Záverečné doporučení

  • V případě problémů s připojením nás můžete kontaktovat na tel. čísle: 739 247 776
  • Doporučujeme připojit se na konferenci 30 minut před jejím začátkem, abychom stihli vyřešit případné problémy s připojením.

UPOZORNENÍ

  • Žádáme, abyste během celé konference nechali vypnutý mikrofon a kameru, abychom zabránili možnému snížení kvality přenosu konference.
  • Otázky můžete pokládat výhradně písemnou formou do chatu přímo v aplikaci. Prosíme, abyste mikrofon nezapínali ani během kladení otázek.
  • V případě, že se konference nezúčastníte pro technické problémy na vaší straně, poplatek za účast na konferenci propadá.