Logo Wolters Kluwer

Kde najdu soubory e-knih?

Zakoupenou E-knihu si nyní můžete stáhnout i do své čtečky. Týká se to elektronických knih, které byly vydané v roce 2016 a novější. E-knihy jsou dostupné ve dvou různých formátech: ePub a MOBI

Soubor typu ePub je vhodný pro čtení v podporovaných programech a aplikacích na počítačích, v chytrých telefonech, na tabletech a dalších zařízeních. Soubor typu MOBI je vhodný pouze pro čtečky Kindle. Od srpna 2022 se i pro čtečky Kindle stal hlavním podporovaným formátem ePub.  

Soubory E-knih naleznete po přihlášení do účtu v sekci Můj účet - Moje e-dokumenty. Po připsání platby na náš účet se během několika minut změní stav zakoupené publikace ze "Zpracovává se" na "Aktivní" a poté si soubory e-knih můžete stáhnout.

Jednu e-knihu můžete stáhnout maximálně 5x.

Vyberte si z aktuální nabídky E-knih ve formátech MOBI a ePub >>

Přihlašte se do svého účtu na našem eshopu a klikněte si na odkaz "moje e-dokumenty". Vyberte si ze zakoupených položek e-knihu, kterou si chcete stáhnout. Klikněte na volbu formátu, ve kterém si chcete e-knihu stáhnout.

Kde najdu e-knihy_krok 1

 

Pokud si aktivovanou e-knihu delší dobu nestáhnete, je nutné ji znovu přegenerovat. Po kliknutí na tlačítko "Přegenerovat" se zobrazí nabídky pro stažení epub a mobi souborů e-knihy.

Přegenerovat