Vytvořeno: Kategorie: Aktuality

Vyrovnaná partie mezi státní a komerční sférou

Soutěž ČSOB Daňař & daňová firma roku 2015 již zná své výsledky. Téměř 100 nominovaných daňařů, 200 územních pracovišť finančních úřadů a 7 000 hlasujících.


ČSOB Daňař & daňová firma roku 2015Laická i odborná veřejnost hlasovala prostřednictvím webových stránek www.danarroku.cz o těch nejlepších z nejlepších v oblasti daní. V celkem osmi kategoriích obsadili vítězné příčky zástupci komerční i státní daňové sféry a jednalo se o velmi vyrovnaný souboj. Hlasování tohoto ročníku soutěže probíhalo od 13. listopadu do 8. ledna.

Výsledky byly vyhlášeny ve čtvrtek 11. února 2016 za účasti většiny nominovaných a řady významných osobností z daňové sféry na slavnostním večeru v hotelu International. Někteří odborníci obhájili své vítězství z minulých let, jiní získali titul poprvé.

Tiskovou zprávu s kompletními výsledky naleznete zde >>

 „Hlasování se zúčastnil rekordní počet hlasujících a jsem velmi rád, že soutěž má takovou odezvu nejen mezi odborníky, ale i celou veřejností," shrnul výsledky soutěže Petr Král, ředitel společnosti Wolters Kluwer ČR, která převzala od tohoto roku pořadatelství soutěže.
ČSOB
Generálním partnerem soutěže je Československá obchodní banka, a. s.
Mediální podporu mimo jiné zajišťují Finanční správa ČR a Komora daňových poradců ČR.

 

ČSOB Daňař & daňová firma roku - výherci