Tvor společenský

Skladem - expedice do 2 pracovních dnů
Zobrazit dostupnost na prodejnách

Ceny jsou včetně DPH

Ke stažení


Vydavatel

Typ publikace
ostatní

Datum vydání
10/2012

Vazba
brožovaná

Počet stran
492

Typ produktu
Tištěná kniha

ISBN
978-80-7357-891-6

„Myšlenky, které Aronson tak výmluvně propaguje, jsou v oboru sociální psychologie nadčasové... Tvor společenský je mistrovské dílo."

Contemporary Psychology

„Klenot mezi knihami. Není složitá na čtení, ale zároveň je vědecky propracovaná."

Contemporary Sociology

„Ten nejjednodušší a nejzábavnější úvod do sociální psychologie. Je to, jako kdyby čtenář hovořil se vzdělaným, motivujícím vědcem, který má smysl pro humor."

Community College Social Science Quarterly

„Bible americké sociální psychologie."

Revue des Questions Scientifiques

„Aronson ve svém stylu psaní podivuhodným způsobem kombinuje vášeň, moudrost a humor. Tvor společenský je skvělá kniha."

Greta Wieczorkowska, ředitelka Institutu sociálních studií Varšavské univerzity


Elliot Aronson patří mezi nejpozoruhodnější a nejvíce všestranné psychology současnosti. Je jedinou osobností, které se podařilo za celou dobu 120leté existence Americké psychologické asociace (The American Psychological Association) získat všechna tři hlavní ocenění této organizace: Distinguished Research (1999), Distinguished Teaching (1973) a Distinguished Writing (1975).

K jeho dalším vyznamenáním také patří cena Gordon Allport Prize, kterou získal za své příspěvky o zdokonalení vztahů ve skupinách, a dále cena Donald Campbell Award za vynikající výzkum v sociální psychologii.

V roce 1981 byl americkou radou pro podporu vzdělávání (The Council for the Advancement and Support of Education) jmenován Profesorem roku. V roce 1992 se stal členem The American Academy of Arts and Sciences (Americká akademie věd a umění). V roce 2007 dostal cenu William James Fellow za celoživotní příspěvky v oboru vědecké psychologie.

Chcete vědět více o produktu?

* Všechny položky formuláře jsou povinné.

Děkujeme za zájem, Váš požadavek vyřídíme v krátkém čase.