Novinka

Účetní a daňové novinky 2020

Praha, Novotného lávka 200/5
Zobrazit dostupnost na prodejnách

Ceny jsou včetně DPH


Přednášející

Typ produktu
Školení

Datum
10.01.2020

Místo konání
Praha, Novotného lávka 200/5

Obsah:

Aplikace současně platné legislativy na konkrétních příkladech z praxe

Posluchači budou seznámeni s praktickými problémy v této oblasti. Důraz bude kladen na poslední změny zákona a jejich výklad.

 

Místo konání:

ČSVTS, Novotného lávka 200/5, Praha 1, sál č. 319, 3. patro

 

Časový rozvrh:

08:45 – 09:15    prezence účastníků
09:15 – 14:00    školení

 

Komu je seminář určen:

Seminář je určen plátcům DPH, účetním a daňovým poradcům

 

Informace o lektorce:

Ing. Ivana Pilařová

Po vystudování VŠE a 4leté praxi v účtárně státního podniku začala soukromě podnikat. V roce 1993 složila zkoušky daňového poradce a od té doby vede daňovou kancelář. V roce 1994 složila auditorské zkoušky, založila právnickou osobu zapsanou do seznamu KAČR a prostřednictví této společnosti vykonává audit. Od roku 1993 se zabývá přednáškovou činností pro mnoho vzdělávacích agentur na téma účetnictví, daně a obchodní právo. Provádí také zakázková školení velkých auditorských a daňových společností a zakázková školení pro podniky a banky. Od roku 1995 publikuje v mnoha časopisech články na téma účetnictví, daně a obchodní právo, je autorkou několika knih. V letech 2002 až 2007 byla členkou Rady KAČR, je členkou Výboru pro metodiku KAČR. Již několik let je zkušebním komisařem KDP. SPECIALIZACE: daň příjmů právnických osob, daň z příjmů fyzických osob, účetnictví podnikatelů, vazba obchodního práva na účetnictví a daně, DPH.


Slevy:

Nárok na 30% slevu mají pouze předplatitelé produktů Wolters Kluwer ČR, a. s.!
Předplatitelé produktů Wolters Kluwer získávají 30% slevu na tento seminář.
Slevový kód najdete ve svém předplatném.

Pokud jste slevový kód ve svém předplatném nenašli, zadejte do pole poznámka "PŘEDPLATITEL" nebo "ASPI ZÁKAZNÍK". Poznámku najdete až ve třetím objednávkovém kroku; vaše sleva pak bude uplatněna až na faktuře.


Stornovací podmínky:

Veškeré změny objednávek a případná storna přijímáme POUZE PÍSEMNĚ obchod@wolterskluwer.cz Bezplatné storno přijímáme nejpozději 5 pracovních dnů před zahájením akce. Pokud jste již uhradili, vrátíme vám platbu v plné výši zpět. Po tomto termínu a v případě, že se účastník bez písemné omluvy nedostaví, je povinen uhradit plnou cenu. Kurzovné se v tomto případě nevrací, není možný přesun na jiný termín ani účastníkovi nevzniká nárok na jinou kompenzaci. Akceptujeme však náhradníka.