Konsolidovaná účetní závěrka podle českých předpisů v příkladech

Vyprodáno
Zobrazit dostupnost na prodejnách

Ceny jsou včetně DPH

Ke stažení


Vydavatel

Typ publikace
monografie

Datum vydání
12/2016

Vazba
brožovaná

Počet stran
156

Typ produktu
Tištěná kniha

ISBN
978-80-87480-52-6

Kniha „Konsolidovaná účetní závěrka podle českých předpisů v příkladech“ je určena všem, kteří potřebují sestavovat, ověřovat nebo analyzovat konsolidovanou účetní závěrku, případně se zorientovat v oblasti konsolidace. Kniha je zaměřena na praktické řešení příkladů a tak obsahuje přibližně 20 % teorie a 80 % příkladů. Byla recenzována předními odborníky na konsolidaci: Ing. Lubomírem Harnou a Ing. Alicí Šrámkovou. Další zajímavé informace včetně konsolidačního softwaru a příkladů najdete na webových stránkách www.konsol.cz.

Jde o publikaci, která vyšla původně v nakladatelství 1. VOX a.s.

Ing. Bc. Radka Loja je auditorkou, lektorkou a koučkou. Vede přednášky na témata konsolidace podle českých předpisů a IFRS, jak více využívat mozek, stress management, mindfulness (všímavost), práce s informacemi, jak se efektivně učit, a další.  V současné době také připravuje publikaci „Praktický manuál na použití hlavy“, která vyjde počátkem roku 2017. Více informací zjistíte na www.radkaloja.cz.
Pracovala několik let ve firmách Price Waterhouse (PwC), Arthur Andersen (Ernst & Young). Od roku 2003 je statutární auditorkou a získala titul FCCA. Původně vystudovala ČVUT – fakultu elektrotechnickou. Později také jednooborovou psychologii na FF UPOL.

Ing. Radek Jonáš je v současné době vedoucím ekonomického oddělení společnosti STORMWARE, výrobce ekonomického systému POHODA, a zároveň již více než 10 let prostřednictvím stránek www.strateg.cz provozuje svoji konzultantskou praxi v oblasti strategického a finančního řízení. V rámci své profesní praxe působil jako člen středního a vrcholového managementu v několika společnostech, kde měl na starosti především strategii rozvoje a finanční řízení. Dále se zaměřuje na vytváření systémů komplexního finančního řízení, využívání podnikových dat, systémů business inteligence, zpracování ekonomických a finančních analýz a hledání dalších cest k budoucímu rozvoji firem. Vystudoval Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity Brno, obor obchodní podnikání a Fakultu managementu Vysoké školy ekonomické Praha, obor management podnikové sféry a veřejných služeb.