Němčina v kadeřnictví a kosmetickém salónu, 2. vydání

Vyprodáno
Zobrazit dostupnost na prodejnách

Ceny jsou včetně DPH

Ke stažení


Vydavatel

Typ publikace
učebnice

Datum vydání
4/2012

Vazba
brožovaná

Počet stran
132

Typ produktu
Tištěná kniha

ISBN
978-80-7357-741-4

Druhé, rozšířené vydání konverzace v německém jazyce je určeno především studentům středních odborných škol a učebních oborů pro kadeřnice a kosmetičky. Může však také dobře posloužit již vyučeným nebo vystudovaným kadeřnicím a kosmetičkám, které denně přicházejí do styku s německy mluvícími zákazníky.

Učebnice předpokládá základní znalost němčiny a její gramatiky, na níž rozvíjí dovednosti komunikace v oboru kadeřnictví a kosmetiky. Nejdůležitějším cílem této publikace je schopnost dorozumět se v praxi se zákazníky z německy mluvících zemí.

Vzhledem k tomu, že zkouška z cizího jazyka je podle nového vzdělávacího programu součástí učňovských zkoušek, bude učebnice jistě neocenitelnou pomůckou i pro všechny, kdo se teprve na tyto zkoušky připravují,aťjiž formou denního studia, či formou rekvalifikace.

Kadeřnice a kosmetičky, které se zajímají o zaměstnání v zahraničí, jistě ocení vzory žádosti o místo a životopis v němčině, které jsou do knihy nově zařazeny. Druhé vydání knihy nabízí také více prostoru odborné slovní zásobě a konverzaci v kosmetickém salónu.

Chcete vědět více o produktu?

* Všechny položky formuláře jsou povinné.

Děkujeme za zájem, Váš požadavek vyřídíme v krátkém čase.