Novinky v daních z příjmů - ZÁZNAM

V prodeji
Zobrazit dostupnost na prodejnách

Ceny jsou včetně DPH


Vydavatel

Typ produktu
Online

PRO SPRÁVNÉ FUNGOVÁNÍ ZÁZNAMU JE NUTNÉ, ABYSTE SI V RÁMCI OBJEDNÁVKY UDĚLALI I REGISTRACI. PO ZAKOUPENÍ ZÁZNAMU VÁM PŘÍJDE DO EMAILU NOTIFIKACE O JEHO ZPŘÍSTUPNĚNÍ NA VAŠEM KLIENTSKÉM ÚČTU.

Cíl webináře:

Cílem webináře je seznámit účastníky s novinkami, které přinesl rok 2020, a to poplatníkům daně z příjmů fyzických i právnických osob. Pozornost bude věnována i novinkám roku 2021.

Obsah:

Novinky v daních z příjmů

  • Zpětné uplatnění daňové ztráty
  • Vzdání se práva na uplatnění daňové ztráty
  • Stravenkový paušál
  • Zrušení superhrubé mzdy
  • Odpočet úroků z úvěrů na bydlení
  • Osvobození příjmů z převodu nemovitých věcí

Novela daňového řádu

  • Lhůta pro stanovení daně
  • Lhůta pro podání přiznání k dani z příjmů


Časový rozvrh: 2,5 hodiny

Komu je webinář určen:

Webinář je určen všem, kteří se věnují problematice zdanění příjmů fyzických a právnických osob, vyjma daňovým poradcům či účetním je webinář vhodný také pro podnikající subjekty.

Informace o lektorovi:

Ing. Matěj Nešleha

Matěj Nešleha vystudoval obor Zdanění a daňová politika na Fakultě financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze, praktické zkušenosti sbíral již na vysoké škole, při studiu magisterského studia úspěšně složil náročné kvalifikační zkoušky na daňového poradce. Daňovým poradcem je od roku 2015. V roce 2016 se stal zkušebním komisařem na Komoře auditorů České republiky pro oblast daní. O rok později se stal zkušebním komisařem na Komoře daňových poradců, kde se dodnes stará o vysokou úroveň zkoušek. Od roku 2015 řídí a vlastní jihlavskou poradenskou společnost KODAP Jihlava, s.r.o. Na podzim roku 2018 se stal členem Prezidia Komory daňových poradců, které se stará o strategické vedení Komory       

Cena:

Na tuto akci se žádné další slevy nevztahují.

Cena zahrnuje:

Záznam webináře

Chcete vědět více o produktu?

* Všechny položky formuláře jsou povinné.

Děkujeme za zájem, Váš požadavek vyřídíme v krátkém čase.