Vytvořeno: Kategorie: Aktuality Autor: Z.Motyčková

22. ročník mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha 2016

V polovině května se v prostorách Průmyslového paláce na Výstavišti Praha Holešovice konala největší knižní událost roku – 22. ročník mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha 2016. Redakce školství za potěšující účasti dalších redaktorů Wolters Kluwer ČR, a. s. byla u toho.


Doprovodný program byl velmi bohatý, a proto jsme velmi rádi, že o naši besedu na téma „Výchova bez trestů“ s uznávaným dětským psychologem Václavem Mertinem byl velký zájem. Do závěrečné diskuse se pustili nejen rodiče, ale i učitelé. A naše pohotová moderátorka Naďa Eretová měla místy plné ruce práce. Účastníci byli nadšeni a na závěr proběhla autogramiáda zakoupených publikací.

Na celkové ploše 3218 čtverečních metrů byly k vidění publikace od 407 vystavujících z 27 zemí. Pro Wolters KLuwer ČR, a. s. je účast na tomto festivalu jistě přínosem.

Jsme moc rádi, že jsme tímto aktem přispěli k zviditelnění našeho loga, naší společnosti. Beseda s PhDr. Václavem Mertinem se díky počtu účastníků i pozitivnímu výsledku stala akcí, kterou nám mohou konkurenční nakladatelství závidět.