Vytvořeno: Kategorie: Aktuality

8. ročník odborné konference k pracovnímu právu

S rekordním počtem účastníků proběhl 8. ročník odborné konference k pracovnímu právu – všem posluchačům, přednášejícím i partnerům moc děkujeme a těšíme se příští rok!


Téma letošní konference bylo skončení pracovního poměru. Každý z přednášejících se této problematice věnoval trošku z jiného pohledu. Dohromady tak vytvořili ucelenou mozaiku praktických zkušeností a doporučení, jak správně uplatňovat tento institut pracovního práva a čeho se případně vyvarovat. Své vystoupení zde měli JUDr. Mojmír Putna, JUDr. Bořivoj Šubrt, JUDr. Dominik Brůha a Mgr. Aleš Kalvoda. V úvodu konference pak přednesl náměstek MPSV pro řízení sekce legislativy, pan JUDr. Petr Hůrka, krátký příspěvek k připravovaným změnám v zákoníku práce a pracovněprávní oblasti.

 

Ohlasy účastníků s výběrem přednášejících a organizací akce jsou skvělé. Připomeňte si atmosféru v místě konání touto fotodokumentací. Jsme rádi, že pro vás můžeme začít připravovat další, již devátý ročník konference, který se bude konat 11. 6. 2020.