Další vlaštovka v podobě webináře na téma Velká novela zákoníku práce je zá námi

Současná situace nás donutila přinášet vám naše produkty v novém kabátě. V tomto případě se konkrétně jedná o přesun seminářů z učeben do online prostředí, což vám přináší mnohé výhody.


13. 7. 2020 se uskutečnil náš druhý webinář. Lektorem byl pan JUDr. Dominik Brůha, Ph.D., který se v oblasti pracovního práva pohybuje již dlouhá léta. V rámci webináře lektor informoval účastníky o novinkách vyplývajících z novely zákoníku práce, která je v současné době velmi skloňované téma. Během 3 hodin se účastníci dozvěděli o nejvýznamnějších změnách, které nám novela přinese. Prostor byl věnován také četným dotazům. Ze semináře byl pořízen záznam, který mají všichni zúčastnění k dispozici a mohou se tak k problematice jednoduše vrátit. Pokud jste webinář včera propásli a rádi byste se o dané problematice dozvěděli více, nezoufejte. Záznam z webináře je již možné zakoupit na našem eshopu.

Děkujeme všem účastníkům webináře za vaše ohlasy, aktivní zapojení a budeme se těšit na další setknání např. na připravovaném webináři, v rámci kterého se podíváme více do hloubky, za pomocí praktických příkladů, na změny, které nás čekají v oblasti výpočtu dovolené, což je bezpochyby nejvýraznější změna celé novely zákoníku práce. Další možností k setkání může být již 9. ročník Konference k pracovnímu právu, kde si přijdou na své všichni ti, kteří preferují spíše osobní setknání před online prostředím.

Těšíme se na vás!