Vytvořeno: Kategorie: Aktuality

Kdo získá letošní titul Daňař roku?

V pátek 3. listopadu 2017 bude zahájen již 8. ročník soutěže ČSOB Daňař & daňová firma roku. Pravidla soutěže pro letošní ročník prošla „malou revolucí". Nejzásadnější změnou je zúžení počtu soutěžních kategorií, což s sebou bezpochyby přinese ještě usilovnější boj v jednotlivých oblastech oproti minulým ročníkům.


Danar roku ČSOBOdborná veřejnost, kterou představují odborníci a specialisté z daňové oblasti, bude rozhodovat svými hlasy o titulech: Daňař roku 2017, Daňová naděje a Daňová osobnost za rok 2017. Naproti tomu široká veřejnost bez omezení bude moci zaslat hlas svému Nejvstřícnějšímu pracovišti finančního úřadu či nominovat Nejžádanějšího zaměstnavatele v daních.

Hlasování bude opět probíhat na stránkách www.danarroku.cz a bude ukončeno 12. ledna 2018. Výsledky soutěže budou vyhlášeny na slavnostním galavečeru o měsíc později, konkrétně 15. února 2018.


Pořadatelem soutěže je společnost Wolters Kluwer ČR, a. s. Generálním partnerem soutěže je Československá obchodní banka, a. s. Mediální podporu zajišťují mimo jiné Komora daňových poradců ČR, Komora certifikovaných účetních a Svaz účetních ČR.

Harmonogram soutěže:
• zahájení 3. listopadu 2017,
• ukončení hlasování 12. ledna 2018 (nominace do 24. listopadu 2017),
• slavnostní vyhlášení výsledků 15. února 2018.

„Těším se na nadcházející ročník, kdy budeme moci sledovat boj v rámci užšího počtu kategorií, což bude bez pochyby náročnější, ale na druhou stranu získání titulu bude znamenat pro výherce větší prestiž. V minulém ročníku jsme zaznamenali velmi pozitivní ohlasy na zveřejnění kompletního pořadí dosaženého v jednotlivých kategoriích. To mimo jiné svědčí o tom, že zdravá soutěžní rivalita existuje v každém oboru," dodává s úsměvem Petr Král, ředitel společnosti Wolters Kluwer ČR.

„Partnerství v této soutěži je pro nás opravdu důležité a jsme rádi, že můžeme i touto cestou podpořit daňové poradce, jejichž práce si velice vážíme. Generální partnerem soutěže jsme již od roku 2010, přičemž kromě samotné soutěže podporujeme tyto odborníky i rozvojem našich bankovních služeb, které vedou k zjednodušení práce ve firemním účetnictví. Jelikož jsme si dobře vědomi toho, že práce daňového poradce obnáší velkou zodpovědnost a vyžaduje vysokou odbornost a orientaci ve velmi složité a proměnlivé oblasti, chtěli bychom touto cestou také předem upřímně pogratulovat všem zúčastněným," říká Petr Manda, ředitel Firemního bankovnictví ČSOB.

Více informací naleznete na stránce www.danarroku.cz.


Daňař & daňová firma roku je známkou společnosti Wolters Kluwer ČR, a. s.
Kontaktní osoba: Andrea Doušová
E-mail: Andrea.Dousova@wolterskluwer.com
Mobil: +420 731 516 376