Vytvořeno: Kategorie: Aktuality

Účetní roku 2018: Porota již vybrala vítěze!

V průběhu října se uskutečnila dvě setkání poroty soutěže ÚČETNÍ ROKU, kde bylo rozhodnuto o vítězích prvního ročníku této profesní soutěže. Kdo se stal vítězem kategorie ÚČETNÍ ROKU 2018 a které tři firmy obsadí první až třetí stupínek v kategorii ÚČETNÍ FIRMA ROKU?  Vše bude odtajněno na slavnostním galavečeru, který se uskuteční 11. prosince 2018 v hotelu International Prague.


UniCredit Bank  Účetní roku 2018

Soutěž ÚČETNÍ ROKU 2018 pořádá společnost Wolters Kluwer ČR pod odbornou záštitou Svazu účetních České republiky a Komory certifikovaných účetních. Generálním partnerem soutěže je společnost UniCredit Bank.

První říjnové pondělí se odborná porota věnovala kategorii ÚČETNÍ FIRMA ROKU. Ve čtvrtek 18. října 2018 se pak uskutečnilo druhé setkání poroty, jež bylo ve znamení pohovorů s jednotlivými finalisty kategorie ÚČETNÍ ROKU. Na konci tohoto dne porota rozhodla o vítězi za rok 2018.

Jména vítězů obou kategorií zůstanou v utajení až do 11. prosince 2018, kdy budou vyhlášena na slavnostním galavečeru v hotelu International Prague. Výsledková listina bude též k dispozici na stránkách soutěže ucetni-roku.cz.

Více informací na ucetni-roku.cz.