Vytvořeno: Kategorie: Aktuality

Účetní roku 2018: Porota vybrala 7 finalistů!

Před necelým měsícem se uskutečnilo setkání odborné poroty prvního ročníku profesní soutěže ÚČETNÍ ROKU, kde měla porota za úkol vybrat z přijatých nominací max. 10 nejlepších profesních účetních, kteří postoupí do finále soutěže.


Soutěž ÚČETNÍ ROKU 2018 pořádá společnost Wolters Kluwer ČR pod odbornou záštitou Svazu účetních České republiky a Komory certifikovaných účetních. Generálním partnerem soutěže je společnost UniCredit Bank.

Účetní roku 2018Setkání odborné poroty se uskutečnilo 4. září v prostorách pořadatele soutěže a z obdržených přihlášek, které mohla veřejnost zasílat v období od 1. května do 17. srpna, vybrala odborná porota celkem sedm profesních účetních, kteří se zúčastní finále soutěže. Na všechny finalisty nyní čeká soubor stejných otázek, s nimiž se budou muset popasovat při osobním pohovoru s odbornou porotou.

Vítěz v kategorii ÚČETNÍ ROKU 2018 bude následně vyhlášen na slavnostním galavečeru, který se uskuteční 11. prosince 2018 v hotelu International Prague.

Vedle této kategorie bude ještě vyhlášena kategorie ÚČETNÍ FIRMA ROKU 2018. O tom, která účetní firma usedne na zlatém, stříbrném a bronzovém stupínku, rozhodne odborná porota na dalším setkání, jež se uskuteční v průběhu října.

Více informací na ucetni-roku.cz.