Vytvořeno: Kategorie: Aktuality Autor: Z.Motyčková

Zástupce ředitele školy - a co ještě

Naše nakladatelství Wolters Kluwer uspořádalo odbornou konferenci "ZÁSTUPCE ŘEDITELE ŠKOLY – A CO JEŠTĚ", která úspěšně navázala na konferenci Různé role zástupce ředitele školy.


Konference se uskutečnila dne 5. 11. 2015 v CEVRO Institutu v Jungmannově ulici v Praze 1. Konferenci byla udělena záštita Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Akce se z našeho pohledu podařila, a to nejen díky lektorům, kterými byli např. PhDr. Václav Trojan, PhDr. Ondřej Andrys, MAE, Ph.D., doc. PhDr. Jaroslav Veteška, PhDr. Mgr. Monika Puškinová, Ph.D., PhDr. David Čáp, Ing. Karel Klatovský, Mgr. Jakub Štěpaník, Mgr. Miroslav Hřebecký, Mgr. Bc. Dagmar Chroboková, Ondřej Vrtiška, Mgr. Irena Trojanová, Ph.D., ale také díky hojné účasti účastníků konference.

V úvodu konference byla slavnostně pokřtěna publikace "Zástupce ředitele aneb Život mezi mlýnskými kameny" od autorů Václava Trojana, Ireny Trojanové a Moniky Puškinové a v samém závěru byly vyhlášeny výsledky 2. ročníku soutěže o nejlepšího zástupce ředitele školy ZLATÁ KARABINA. Více informací, včetně fotografií a prezentací ke stažení, naleznete na http://konference.rizeniskoly.cz

 Některé fotografie naleznete níže: