StudentASPI Plus

V prodeji - ihned k dispozici
Co je Smarteca?
V prodeji - ihned k dispozici
Co je Smarteca?
Zobrazit dostupnost na prodejnách

Ceny jsou včetně DPH

Ke stažení


Vydavatel

Typ produktu
E-kniha

Formát

Typ produktu
E-kniha

StudentASPI Plus poskytuje neomezený online přístup ke sbírce zákonů, judikatuře a k vybraným učebnicím, komentářům, monografiím a dalším učebním pomůckám Wolters Kluwer za zvýhodněnou paušální cenu na šest měsíců nebo jeden rok (celkově se jedná o přístup k více než 100 titulům, nástrojům a učebním pomůckám).

Součástí balíčku jsou ASPI Navigátory k OSŘ, insolvenčnímu řízení, katastru nemovitostí, rozhodčímu řízení, trestnímu řádu, trestní odpovědnosti právnických osob, pracovnímu právu, veřejným zakázkám a společnosti s ručením omezeným. Jedná se o interaktivní grafické znázornění příslušných procesů, které jednoduchou a srozumitelnou formou pomáhá k pochopení jinak složité problematiky, a mohou sloužit jako výborná studijní pomůcka. 

K obsahu balíčku StudentASPI Plus se přistupuje prostřednictvím webové platformy www.noveaspi.cz a aplikace Smarteca, která slouží jako elektronická čtečka pro tablety, chytré telefony a PC s celou řadou funkcionalit pro práci s textem.

Tituly průběžně aktualizujeme. Pokud vám v obsahu balíčku chybí některá naše publikace, která patří mezi povinné učební texty na právnické fakultě, kontaktujte nás prosím.

Nabídka je určena studentům vysokých i středních škol. Postavení studenta ověřujeme. Při objednávce je nutné uvést platný ISIC, nebo učinit čestné prohlášení, že objednávající splňuje podmínky statutu studenta dle zákona.

Téměř všechny tituly ve Student ASPI Plus jsou dostupné nejen v rámci ASPI, ale i v aplikaci Smarteca.

Aplikace Smarteca umožňuje řadu funkcionalit

  • barevně zvýrazňovat text
  • vytvářet poznámky a záložky
  • vyhledávat v textu titulů, ale i v textu vlastních poznámek
  • nahrávat vlastní dokumenty                           
  • instalace až na 3 zařízení

Další informace o Studijní platformě Wolters Kluwer je možné nalézt na informační stránce, facebooku nebo twitteru.

Po zakoupení je licence zpřístupňována v dvou krocích — otevření licence k portálu www.noveaspi.cz a zpřístupnění knih prostřednictvím aplikace Smarteca, do které se uživatel přihlašujeme stejnými uživatelskými údaji jako do e-shopu.

Chcete vědět více o produktu?

* Všechny položky formuláře jsou povinné.

Děkujeme za zájem, Váš požadavek vyřídíme v krátkém čase.