Zákoník práce (262/2006 Sb.). Komentář - 7. vydání

Připravujeme
Připravujeme
Co je Smarteca?
Zobrazit dostupnost na prodejnách

Ceny jsou včetně DPH


Vydavatel

Typ publikace
komentáře

Datum vydání
1/2024

Vazba
pevná

Typ produktu
Tištěná kniha

Typ produktu
E-kniha

Formát

ISBN
978-80-7676-803-1

ISBN
978-80-7676-804-8

Sedmé vydání podrobného komentáře zákoníku práce zapracovává změny, které přinesla novela č. 281/2023 Sb., účinná od 1. 10. 2023.

Komentář podává srozumitelný a praktický výklad všech ustanovení zákoníku práce v souvislostech relevantní judikatury, odborné literatury i prováděcích vyhlášek a nařízení. Výklad je obohacen mnoha konkrétními příklady z praxe a díky tomu je komentář výbornou pomůckou usnadňující výklad zejména těch ustanovení, která přináší nejasnosti.

Autorský tým je složen z předních odborníků na pracovní právo z oblasti justice, advokacie, státní správy i akademické sféry. Autoři se pracovněprávní problematikou dlouhodobě zabývají také při své činnosti vzdělávací a publikační. Podněty, které nasbírali při četných školeních a seminářích, se vždy snaží do nového vydání knihy promítnout.

Publikace je určena všem, kdo se zabývají pracovněprávními vztahy a aplikují pracovněprávní předpisy, především zaměstnavatelům, zaměstnancům, managementu společností, personalistům, mzdovým účetním, osobám profesně aplikujícím právo a studentům právních oborů.