(ZÁZNAM webináře) Výklad k nejnovějším koordinačním výborům

V prodeji
Zobrazit dostupnost na prodejnách

Ceny jsou včetně DPH


Vydavatel

Typ produktu
Online

PRO SPRÁVNÉ FUNGOVÁNÍ ZÁZNAMU JE NUTNÉ, ABYSTE SI V RÁMCI OBJEDNÁVKY UDĚLALI I REGISTRACI. PO ZAKOUPENÍ ZÁZNAMU VÁM PŘIJDE DO E-MAILU NOTIFIKACE O JEHO ZPŘÍSTUPNĚNÍ VE VAŠEM KLIENTSKÉM ÚČTU.

Výklad k nejnovějším koordinačním výborům

Obsah webináře

Cílem webináře je účastníky seznámit s koordinačními výbory, které se týkají zdanění příjmů fyzických osob. Pozornost bude věnována těm aktuálním, které byly Generálním finančním ředitelstvím diskutovány v posledním roce.

V rámci semináře bude věnována pozornost zejména těmto KOOV:

  • 558/29.01.20 – Osvobození příjmů z převodu podílu, určení poměru osvobozených a neosvobozených příjmů z prodeje podílu na obchodní korporaci a nabývací ceny jednotlivých částí podílu v případě, že je podíl nabýván postupně
  • 563/18.03.20 - Obchodní majetek fyzické osoby uplatňující paušální výdaje a daňové důsledky, které z toho vyplývají
  • Výklad k nejnovějším koordinačním výborům je prováděn také za pomoci praktických příkladů a ukázek
  • Prostor pro Vaše dotazy

Komu je webinář určen:

Webinář je určen všem, kteří se věnují problematice zdanění příjmů fyzických osob, typickým účastníkem webináře pak je daňový poradce, mzdová účetní a každý, koho problematika zdanění zajímá.

Časový rozvrh: 1,5 h

Informace o lektorovi:

 

Matěj Nešleha vystudoval obor Zdanění a daňová politika na Fakultě financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze, praktické zkušenosti sbíral již na vysoké škole, při studiu magisterského studia úspěšně složil náročné kvalifikační zkoušky na daňového poradce. Daňovým poradcem je od roku 2015. V roce 2016 se stal zkušebním komisařem na Komoře auditorů České republiky pro oblast daní. O rok později se stal zkušebním komisařem na Komoře daňových poradců, kde se dodnes stará o vysokou úroveň zkoušek. Od roku 2015 řídí a vlastní jihlavskou poradenskou společnost KODAP Jihlava, s.r.o. Na podzim roku 2018 se stal členem Prezidia Komory daňových poradců, které se stará o strategické vedení Komory

Zpětná vazba od účastníků webináře:

  • Děkuji za velmi užitečné školení.
  • Webinář byl perfektní. Byla bych ráda za víc takových možnosti.
  • Děkuji, bylo srozumitelné, vyčerpávající a těším se na další takový počin!

 

Chcete vědět více o produktu?

* Všechny položky formuláře jsou povinné.

Děkujeme za zájem, Váš požadavek vyřídíme v krátkém čase.