Novinka

10. odborná konference k pracovnímu právu

Praha 9 - Clarion Congress Hotel Prague
Zobrazit dostupnost na prodejnách

Ceny jsou včetně DPH


Typ akce
Konference

Typ produktu
Školení

Datum
15.10.2021

Místo konání
Praha 9 - Clarion Congress Hotel Prague

Zúčastnili byste se konference raději z pohodlí domova? I pro Vás máme připravenou variantu. Konferenci budeme streamovat online, takže si už nyní můžete vybrat, zda se budete chtít potkat s přednášejícími a kolegy, nebo se konference zúčastníte na dálku. Stačí jen do poznámky napsat, jakou formu účasti preferujete - online / offline


V případě, že by pandemická situace nedovolila offline setkaní, proběhne konference pouze v online podobě. Pokud by Vám tato forma nevyhovovala, domluvíme se na vrácení peněz.


Pracovní právo v době postcovidové

Již po desáté se v prostorách hotelu Clarion v Praze uskuteční odborná konference k pracovnímu právu.

Covidová doba přinesla do legislativního prostředí pracovního práva množství novinek a změn, se kterými se budeme vypořádávat i v době následující.

Jak bude vypadat nový normál v pracovním právu? Práce z domu je již nyní zcela samozřejmá. Orientujeme se však ve všech souvislostech? Setkáme se brzy ve větší míře s reorganizací firem či přímo propouštěním? Jaký dopad bude mít na zaměstnanost zcela nový institut „kurzarbeit“?

To jsou jen některá z témat, která dnes rezonují odbornou veřejností a vůbec celou společností. Při přípravě jubilejního ročníku konference na ně budeme brát ten největší zřetel.

Již teď je jisté, že se setkáte se špičkovými odborníky na danou problematiku. Pevně věříme, že to bude letos setkání opět osobní. Rezervujete si včas své místo na desátém ročníku Konference k pracovnímu právu.

Bližší informace o konferenci budou průběžně aktualizovány

Obsah

Blok 1 Aktuality z judikatury Nejvyššího soudu ČR za poslední cca 2 roky JUDr. Jiří Doležílek

předseda pracovněprávního senátu Nejvyššího soudu ČR

Blok 2 Pracovnělékařské služby a uznávání nemocí z povolání v době nouzového stavu a po něm Mgr. Matyáš Fošum vedoucí oddělení hygieny práce a pracovního lékařství a zástupce ředitele odboru ochrany veřejného zdraví Ministerstva zdravotnictví ČR
  Aktuální otázky pracovnělékařských služeb, příprava novely vyhlášky č. 79/2013 Sb. JUDr. Bořivoj Šubrt

předseda AKV, člen poradního sboru hlavní hygieničky ČR pro hygienu práce a pracovní lékařství

Blok 3 Kurzarbeit – nová právní úprava částečné práce (novela zákona o zaměstnanosti) Mgr. Pavel Dudek vedoucí oddělení strategií a analýz trhu práce MPSV
blok 4 Aktuální poznatky inspekce práce z kontrolní činnosti Mgr. Aleš Kalvoda

vedoucí oblastního inspektorátu práce pro Ústecký kraj a Liberecký kraj


Partneři konference

Místo konání:

Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 945/33, Praha 9 nebo online - stačí u objednávky napsat do poznámky, jestli preferujete online nebo offline podobu

  • kurzovné
  • dárek (nevztahuje se pro účastníky online podoby konference)
  • občerstvení
  • podkladové materiály a psací pomůcky
  • aktuální čísla časopisů nakladatelství Wolters Kluwer (nevztahuje se pro účastníky online podoby konference)
  • slevy na vybrané publikace
  • certifikát ze školení - elektronicky po konferenci

Storno podmínky

Veškeré změny objednávek a případná storna přijímáme pouze písemně obchod@wolterskluwer.cz Bezplatné storno přijímáme nejpozději 5 pracovních dnů před zahájením akce. Pokud jste měli již uhrazeno, vrátíme vám platbu v plné výši zpět. Po tomto termínu a v případě, že se účastník bez písemné omluvy nedostaví, je povinen uhradit plnou cenu. Kurzovné se v tomto případě nevrací, není možný přesun na jiný termín ani účastníkovi nevzniká nárok na jinou kompenzaci. Akceptujeme však náhradníka.

Chcete vědět více o produktu?

* Všechny položky formuláře jsou povinné.

Děkujeme za zájem, Váš požadavek vyřídíme v krátkém čase.