Bezpečnost a hygiena práce


Vydavatel

Typ produktu
Online

Bezpečnost a hygiena práce – spolehlivé, aktuální a praktické informace z oblasti BOZP a PO

Komu je služba určena?

Aplikace Bezpečnost a hygiena práce je určena všem odborníkům, zabývajícím se bezpečností a ochranou zdraví při práci.

Získejte aktuální informace o technických normách, nařízeních vlády, vyhláškách a dalších závazných předpisech v oblasti bezpečnosti a hygieny práce.

Obsahová náplň je určena nejen osobám zodpovědným za prevenci rizik, ale rovněž personalistům, manažerům, podnikatelům i pracovníkům státní správy a odborů.

Co předplatné této komplexní služby obsahuje?

  • tištěný časopis Bezpečnost a hygiena práce
  • přístup do sekce BOZP na odborném portálu www.praceamzda.cz
  • bezplatný poradenský servis

 Chci více informací >>
Odborný časopis Bezpečnost a hygiena práce se věnuje se nejčastějším problémům z oblasti BOZP, pracovnělékařských služeb, inspekce práce, pracovního práva a technických norem.

Kromě ryze odborných statí jsou na stránkách rozebírány i velmi praktické otázky: úrazy, které se staly, včetně citace porušených nařízení, odpovědi na dotazy, s nimiž se čtenáři na redakci obracejí.
Naši autoři jsou experti zaměřující se na BOZP. Aplikace Bezpečnost a hygiena práce je zárukou vysoké obsahové úrovně a je již mnoho let nepostradatelnou pomůckou bezpečnostních techniků.

Těšit se můžeta na 12 čísel (letní dvojčíslo) a minimálně 32 stran kvalitního obsahu.

Díky předplatnému aplikace Bezpečnost a hygiena práce získáte zároveň přístup do sekce BOZP v aplikaci Práce a mzda.

V rámci aplikace Práce a mzda získáte:

Možnost položit 3 dotazy ročně v sekci Otázky a odpovědi
Právní předpisy s časovým zněním – Plné znění právních předpisů, které se týkají oblasti BOZP. Ověřte si platnost právního předpisu k určitému datu a v rámci časových řezů sledujte jeho kompletní vývoj.
Online databáze Otázky a odpovědi – V otázkách a odpovědích můžete jednoduše vyhledávat a nalézt tak odpověď na váš konkrétní dotaz, který řešil už někdo před vámi.
Novinky z oblasti pracovního práva a BOZP – Pravidelně doplňujeme informace o nejdůležitějších změnách, které se dějí v pracovněprávní oblasti a BOZP.
Výkladové články k problematice BOZP - Díky kolektivu špičkových autorů vám neunikne žádná důležitá informace z oblastí BOZP.
  Karty BOZP Každý měsíc je podrobně zpracována jedna profese s podrobnou charakteristikou, kvalifikačními požadavky, rizikovými faktory, vyznačením ohrožených částí těla a doporučením OOPP. Součástí jsou rovněž pokyny pro zajištění bezpečnosti práce.
Online archiv časopisu Bezpečnost a hygiena práce - Objevte kouzlo e-časopisů! Moderní vyhledávání, tisk, sdílení, ukládání. Všechny články z časopis Bezpečnost a hygiena práce na jednom místě.
Časopis Bezpečnost a hygiena práce ke stažení v PDF - Stáhněte si jednoduše časopis jednoduše a čtěte ve Vaší čtečce.

 

Základní cena předplatného na 12 měsíců je 2 345 Kč bez DPH (2 837 Kč včetně DPH).

Objednat >>