Nabídka e-knih

E-knihy nabízíme dvěma způsoby:

1) V aplikaci Smarteca

Smarteca je aplikace ve webové a mobilní verzi vyvinutá Wolters Kluwer speciálně pro práci s odbornou literaturou.

Mezi její výhody patří zejména možnost přizpůsobení čtecího módu, možnost vkládat do textu e-knih vlastní poznámky a text barevně zvýrazňovat a zároveň sychronizovat tyto poznámky mezi jednotlivými zařízeními, na kterých můžete aplikaci používat (PC, tablet, chytrý telefon). Více informací o aplikaci Smarteca naleznete zde.

2) Jako soubory do vlastních čteček (ve formátu ePub a Mobi)

Soubory nabízíme k přímému stažení, po kterém si je můžete nahrát do Vaši libovolné čtečky, tabletu, chytrého telefonu nebo PC. ePub soubory patří ke standardním formátům, které podporuje většina čteček na trhu (např. PocketBook) a softwarů pro čtení E-knih (např. iBooks, Calibre). Mobi soubory jsou formát určený zejména pro čtečky Amazon Kindle. Od srpna 2022 se navíc i pro čtečky Kindle stal hlavním podporovaným formátem ePub. Více informací o e-knihách nabízených jako soubory pro stažení naleznete zde.

Většinu e-knih nabízíme oběma zmíněnými způsoby, některé pouze v aplikaci Smarteca. Informace o tom, jakým způsobem je daná E-kniha nabízena, naleznete v našem eshopu na kartě vybraného titulu. Níže uvádíme ukázku.

E-kniha pro aplikaci Smarteca

E-Kniha pro aplikaci Smarteca a zároveň soubory e-knih pro stažení

E-kniha pro Smartecu a soubory ke stažení