Novinka

Osvobozené příjmy fyzických osob - webinář

V prodeji
Zobrazit dostupnost na prodejnách

Ceny jsou včetně DPH


Typ akce
Online seminář

Typ produktu
Školení

Datum
20.11.2020

Cíl webináře:

Cílem webináře je seznámit účastníky s osvobozením příjmů, které zákon č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů fyzickým osobám nabízí.

Obsah:

Příjmy fyzických osob z:

-          prodeje nemovitých věcí

-          prodeje cenných papírů

-          prodeje podílů v obchodní korporaci

-          „koronavirové“ státní podpory

Oznámení o osvobozených příjmech

Co dělat, pokud není možné příjem od daně osvobodit, jak takový příjem zdanit a jaké je možné uplatnit související výdaje?

Časový rozvrh: 2 hodiny

9:00 - 11:00 hod

Komu je webinář určen:

Webinář je určen všem, kteří se věnují problematice zdanění příjmů fyzických osob, vyjma daňových poradců či účetních je webinář vhodný také pro všechny, kteří realizují převod nemovité věci či podílu na obchodní korporaci.

Informace o lektorovi:

 Matěj Nešleha vystudoval obor Zdanění a daňová politika na Fakultě financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze, praktické zkušenosti sbíral již na vysoké škole, při studiu magisterského studia úspěšně složil náročné kvalifikační zkoušky na daňového poradce. Daňovým poradcem je od roku 2015. V roce 2016 se stal zkušebním komisařem na Komoře auditorů České republiky pro oblast daní. O rok později se stal zkušebním komisařem na Komoře daňových poradců, kde se dodnes stará o vysokou úroveň zkoušek. Od roku 2015 řídí a vlastní jihlavskou poradenskou společnost KODAP Jihlava, s.r.o. Na podzim roku 2018 se stal členem Prezidia Komory daňových poradců, které se stará o strategické vedení Komory