Nový zákon o kybernetické bezpečnosti

Prodej ukončen
Zobrazit dostupnost na prodejnách

Ceny jsou včetně DPH


Typ akce
Webinář

Typ produktu
Školení

Datum
13.06.2024

Místo konání
ONLINE - Microsoft Teams

Objednejte si záznam webináře ZDE >>

V rámci webináře se zaměříme na význam NIS2 a nového zákona o kybernetické bezpečnosti v digitálním prostředí. Webinář se bude zabývat také identifikací firem a subjektů, na které se nové zákony budou vztahovat, a také novými povinnostmi a pravidly stanovenými v NIS2 a novém zákoně o kybernetické bezpečnosti. Dále budeme diskutovat o strategiích a krocích, které subjekty musí podniknout k dodržení nových pravidel a povinností. Webinář také nabídne aktuality ze schvalovacího procesu zákona o kybernetické bezpečnosti.

Víte, že se nová pravidla v ČR dotknou více než 6 000 společností? Zjistěte, jestli se týkají i vás.

Komu je webinář určen

IT specialisty, bezpečnostní manažery firem, právníky, ale i pro všechny ostatní, kteří se zajímají o problematiku kybernetické bezpečnosti a chtějí se seznámit s novými povinnostmi a pravidly stanovenými v NIS2 a novém zákoně o kybernetické bezpečnosti

Obsah

  • Úvod k významu NIS2 a nového zákona o kybernetické bezpečnosti v kontextu digitálního prostředí.
  • Identifikace firem a subjektů, na něž se nové zákony budou vztahovat.
  • Pohled na nové povinnosti a pravidla stanovená v NIS2 a novém zákoně o kybernetické bezpečnosti.
  • Příprava na změny - strategie a kroky, které subjekty musí podniknout k dodržení nových pravidel a povinností.
  • Aktuality ze schvalovacího procesu zákona o kybernetické bezpečnosti.

ČASOVÁ DOTACE

3 hodiny (9 - 12 hod.)

Lektor

Libor Šrám, Manager Advisory, BDO

Zaměřuje se především na řízení rizik a IT compliance. Koordinuje poradenství týkající se GDPR, zavádění a kontrolu souladu s IT regulativy, realizaci bezpečnostních a dotačních projektů pro zákazníky v oblasti státní správy, zdravotnictví a pro komerční subjekty.

V minulosti se pohyboval v prostředí globálních ICT společností, kde realizoval celou řadu projektů pro zákazníky ze segmentů veřejné správy, zdravotnictví a komerční sféry

 

CENA ZAHRNUJE

Špičkoví lektoři 

Naše webináře jsou vedeny odborníky s bohatými zkušenostmi, kteří patří k nejlepším ve svém oboru. Poskytujeme nejen teoretické znalosti, ale také cenné praktické zkušenosti, které získali naši lektoří paxí. 

Zaměření na teorii i praxi

Chápeme, že teorie je základem každého učení, ale skutečný přínos spočívá ve sdílení praktických zkušeností. Naši lektoři se zaměřují na propojení teorie s praxí, aby vám poskytli komplexní pochopení probírané látky.

Ptejte se a diskutujte

V rámci našich webinářů máte jedinečnou příležitost klást vlastní dotazy a diskutovat s lektory. To vám umožní lépe pochopit probíranou látku a získat konkrétní rady a návrhy řešení vašich specifických problémů.

Flexibilita

Pokud se na poslední chvíli nemůžete webináře zúčastnit, nemusíte se obávat. Do tří pracovních dnů obdržíte záznam, který vám zůstane k dispozici na neomezenou dobu. Tak můžete školení absolvovat kdykoli vám to bude vyhovovat.

 

Podkladové materiály

Nejen, že si během webináře vytvoříte vlastní poznámky, ale od nás také obdržíte kvalitní podkladové materiály připravené našimi lektory. Tyto materiály vám budou sloužit jako cenný zdroj informací i po skončení webináře.

Certifikát

Absolvováním našich školení získáte certifikát, který zvýší vaši profesní prestiž a může být významným přínosem pro vaši kariéru.


Zúčastnit se webináře není vůbec složité.

Den před začátkem školení obdržíte pozvánku na školení v Teams do Vašeho e-mailu. Není potřeba nic instalovat, stačit vám bude jen stabilní internetové připojení a zařízení, na kterém si školení pustíte (notebook, tablet nebo telefon). Připojit se můžete odkukoliv.

Na tuto akci se nevztahují žádné slevy.


Stornovací podmínky:

Veškeré změny objednávek a případná storna přijímáme POUZE PÍSEMNĚ na adrese zakaznicke@wolterskluwer.cz
Bezplatné storno přijímáme nejpozději 5 pracovních dnů před zahájením akce. Pokud jste již uhradili, vrátíme vám platbu v plné výši zpět. Po tomto termínu a v případě, že se účastník bez písemné omluvy nedostaví, je povinen uhradit plnou cenu. Kurzovné se v tomto případě nevrací, není možný přesun na jiný termín ani účastníkovi nevzniká nárok na jinou kompenzaci. Akceptujeme však náhradníka