FAQ - E-shop

Co je to Moje Peněženka?

Moje Peněženka je bonusový program pro zákazníky Wolters Kluwer. Každý registrovaný zákazník čerpá 5 % z nákupu zpět ve formě kreditů na další nákup. Pokud např. nakoupíte za 1 000 Kč, získáte 50 Kč slevu na další nákupy.   

Kreditem nelze platit poštovné a balné, periodika, účast na konferencích a školení. Kredity expirují po 365 dnech od jejich připsání.

Více naleznete ZDE >> 

Co je to Předprodej?

Nové knihy ve výrobě či bestsellery v dotisku si můžete objednat již nyní. Zašleme vám je bezprostředně po naskladnění. Takové tituly jsou označené jako Předprodej.

Platí sleva pro zákazníky s licencí ASPI i na časopisy a online produkty?

Sleva 15 % platí pouze na tištěné knihy. Na časopisy a online produkty tuto slevu nelze uplatnit.

Tato sleva se nesčítá s ostatními slevami. Zákazník vždy získá jednu slevu, tu vyšší.

Kde zjistím číslo své ASPI licence?

Číslo licence ASPI najdete po přihlášení na https://www.aspi.cz/ v hlavním menu (pravý horní roh, klikněte na své uživatelské jméno) v záložce Licence.

Pokud využíváte ASPI Cloud (nainstalovaný klient), číslo licence naleznete po spuštění systému ASPI v hlavní nabídce. Nápověda - O aplikaci.

Jak si změním heslo?

Přihlaste se ke svému účtu prostřednictvím emailu a hesla. Na stránce "Můj účet" si můžete heslo změnit.

Pokud jste heslo zapomněli, použijte odkaz https://obchod.wolterskluwer.cz/cz/zapomenute-heslo

Co je Hlídací pes?

Pokud plánujete nákup některé z našich novinek a nechcete ji zmeškat, zapojte Hlídacího psa. Hlídacího psa naleznete u knih s označením Připravujeme.

Stisknutím tlačítka Hlídací pes si nastavíte emailové upozornění, které vám odešleme, jakmile bude titul uveden do (před)prodeje.