Wolters Kluwer - když si musíte být jistí

Wolters Kluwer je jedním z předních světových vydavatelů a poskytovatelů informačních produktů a služeb. Soustředí se hlavně na trhy v oblasti zdravotnictví, daní, účetnictví, korporátních služeb, finančních služeb, práva a regulace, vzdělávání. Wolters Kluwer celosvětově zaměstnává více než 19 tis. lidí po celém světě a své zastoupení má po celé Evropě, Severní Americe, v Asii a Pacifiku. Centrála Wolters Kluwer se nachází v Alphen aan den Rijn v Nizozemí.Wolters Kluwer

Pozice Wolters Kluwer je významná, na 80 % trhů je číslem 1 nebo 2 v poskytování informací, softwaru a služeb. Wolters Kluwer je znám především díky silným a stabilním značkám jako CCH (přední poskytovatel daňových produktů v USA), Ovid (poskytovatel online služeb pro zdravotnictví) či Kluwer (vedoucí značka pro právní, daňové a regulatorní informace v Nizozemí).

Celosvětové obchodní aktivity Wolters Kluwer se točí především kolem profesních zákazníků:

  • účetní, právníci, finanční a daňoví experti,
  • lékaři, sestry a jiní specialisté v medicíně,
  • banky, pojišťovny a bezpečnostní profesionálové,
  • učitelé, studenti a vzdělávací instituce,
  • farmaceutické společnosti, lékárníci a nemocnice.

Svých zákazníků si vážíme

Wolters Kluwer je hluboce zasvěcen poskytování produktů a služeb, které zákazníkům pomáhají činit lepší rozhodnutí. Přidaná hodnota produktů Wolters Kluwer přispívá přímo k úspěchu jeho zákazníků. Vztahy se zákazníky jsou budovány na platformě partnerství a spolupráce a Wolters Kluwer se vždy snaží doručit správné informace ve správný čas a na správném médiu.

Vize Wolters Kluwer

Wolters Kluwer je předním světovým poskytovatelem informačních produktů a služeb v tiskové i elektronické formě. Soustředí se převážně na trhy v oblasti práva, daní, účetnictví, financí, auditu, řízení rizik a zdravotnictví.

Wolters Kluwer vytváří přidanou hodnotu tím, že spojuje informace, hluboké znalosti a technologie s cílem poskytnout zákazníkům řešení, která zlepšují jejich kvalitu a efektivitu. Odborníci se na nás obracejí, když potřebují spolehlivé informace k tomu, aby mohli poskytovat lepší servis svým klientům. 

V roce 2018 dosáhl Wolters Kluwer ročních tržeb ve výši 4,26 miliard €. Celosvětově zaměstnává více než 19 tisíc lidí a své zastoupení má ve více než 40 zemích v Evropě, Severní a Jižní Americe, Asii a Pacifiku. Centrála Wolters Kluwer se nachází ve městě Alphen aan den Rijn v Nizozemí.