Online produkty

Jsme hrdí na to, že pro svým zákazníkům, kromě knih, nabízíme také široké portfolio online produktů hned z několika oblastí B2B. Kromě našeho hlavního produktu ASPI, jsou to online nástroje a databáze znalostí určené profesím zaměřeným na: daně, právo, účetnictví, BHP, mzdovou problematiku, samosprávu, školství, management, legislativu atd.

ASPI

ASPI vás spolehlivě provede veškerou právní problematikou.
S ASPI získáte nejrozsáhlejší elektronickou knihovnu, můžete se spolehnout na kompletní zdroje právních předpisů, vybranou judikaturu a více než 1 000 titulů od renomovaných autorů - průběžně aktualizované komentáře, monografie, praktické aplikace...  K dispozici jsou také komentované vzory smluv a podání, články z více než 40 odborných časopisů, více než 50 kalkulaček (výpočet úroků, poplatků, náhrady škody, cestovného..), monitoring připravované legislativy, kompletní bibliografie, přeložená legislativa a další potřebné nástroje - vše denně aktualizováno a ověřeno.

Přejít na stránky

iASPI

Služba iASPI je právní informační systém na vašem mobilním zařízení. S iASPI máte vždy po ruce předpisy v platném a účinném znění a více než 100 komentářů předpisů. Obsah služby si lze sestavit ze 6 modulů, klikněte pro více informací.

Přejít na stránky

Smarteca


Smarteca je aplikace pro čtení odborných E-knih. 
Aplikace je zdarma a je dostupná jako webová aplikace nebo mobilní aplikace pro  tablety a smartphone s Android OS nebo na iPhone a iPad. Zjistěte více o aplikaci a možnosti čtení odborných E-knih.

Zobrazit

Vzornepravo.cz

Využívejte vzornepravo.cz a spolehlivě zvládnete i složité smlouvy a jiné právní dokumenty. S online vzory dokumentů na míru vyřešíte každý konkrétní problém a budete mít právem 100% krytá záda.

Přejít na stránky

Praetor


Praetor je komplexní a přehledný systém pro efektivní řízení advokátní kanceláře, který vám zjednoduší život a je propojen s ASPI.

Praetor patří mezi nejrozšířenější nástroje pro správu a řízení spisové agendy, poštovní agendy, dokumentů a ekonomiky advokátních kancelářích, daňových kancelářích a právních oddělení firem v České a Slovenské republice. Vyniká snadnou pochopitelností, přehledy a logickým ovládáním.

Přejít na stránky

Legisway Essentials. Ulehčete si firemní právní agendu

S Legisway Essentials jednoduše spravujete veškeré své kauzy, smlouvy, entity, pohledávky, compliance a mnohem víc. Ideální řešení pro malá a středně velká právní oddělení firem.
Efektivně a bezpečně spravujte veškerá svá data na jednom místě, s přístupem kdykoli a odkudkoli.
Zjistěte, jak se Legisway Essentials snadno přizpůsobí požadavkům vašeho právního oddělení.

Přejít na stránky

inCOMPLIANCE

inCOMPLIANCE – v souladu s právem je systém e-learningových školení z různých oblastí práva, jehož cílem je proškolit podnikatele, členy statutárních orgánů, zaměstnavatele, zaměstnance i širokou veřejnost tak, aby v rámci své každodenní činnosti vědomě postupovali v souladu s platnými právním předpisy České republiky.

inCOMPLIANCEv souladu s právem tedy přispívá k účinné prevenci porušování právních předpisů a snížení rizika vzniku trestní, případně jiné právní odpovědnosti právnických osob.

Přejít na stránky

DAUC.cz | Vše pro daňaře a účetní

Portál DAUC poskytuje spolehlivé, komplexní a aktuální informace z oblasti daní a účetnictví a související právní problematiky. Je určen všem daňovým a účetním odborníkům, kteří potřebují praktické výklady včetně příkladů, vzorů a formulářů.

 

K dispozici je několik verzí předplatného jak pro podnikatelský sektor, tak pro neziskové a příspěvkové organizace a obce.

Součástí předplatného portálu jsou časopisy - Účetnictví v praxi a Daně a právo v praxi pro podnikatelský sektor a UNES pro neziskové a příspěvkové organizace a obce.

Přejít na stránky

DAUC Otázky a odpovědi

Portál DAUC Otázky a odpovědi je odborné poradenství, skládající se z otázek a odpovědí z oblasti účetnictví, daní, práva a dalších oblastí. Svým předplatitelům umožňuje získat fundované odpovědi odborníků za zlomek ceny hrazené konzultantům.

Předplatné kombinuje:

 • přístup do neustále doplňované databáze více než 14 000 otázek a odpovědí prolinkovaných na aktuální znění právních předpisů,
 • možnost zadávat neomezené množství vlastních dotazů a získat fundovanou odpověď odborníka,
 • praktický časopis Otázky & odpovědi z praxe v elektronické podobě.
Přejít na stránky

DAUC UNES (Online)

Všichni, kteří hledají spolehlivé, komplexní a aktuální informace z oblasti účetnictví, ale také související daňové a právní informace pro neziskový sektor, příspěvkové organizace a obce naleznou vše potřebné v předplatném DAUC UNES.

K dispozici je verze předplatného pouze v online formátu (DAUC UNES) nebo praktická kombinace tištěného časopisu UNES a přístupu na portál.

Přejít na stránky

Práce a mzda

Portál Práce a mzda je službou pro personalisty, mzdové účetní a odborníky na pracovní právo. Tento komplexní informační servis nabízí legislativní novinky, výklad mzdové a pracovněprání problematiky a další informace.

K dispozici je několik verzí předplatného, které se liší rozsahem poskytovaných informací. Můžete si tedy vybrat jen ty informace, které pro svoji práci využijete.

Odborný portál Práce a mzda je provázán s časopisem Práce a mzda.

Přejít na stránky

Bezpečnost a hygiena práce

Služba Bezpečnost a hygiena práce je určena všem odborníkům, zabývajícím se bezpečností a ochranou zdraví při práci, tedy nejen osobám zodpovědným za prevenci rizik, ale rovněž personalistům, manažerům, podnikatelům i pracovníkům státní správy a odborů.
Pravidelně své uživatele informuje o technických normách, nařízeních vlády, vyhláškách a dalších závazných předpisech v oblasti bezpečnosti a hygieny práce.

Co předplatné této komplexní služby obsahuje?

 • přístup do sekce BOZP na odborném portálu www.praceamzda.cz
 • tištěný časopis Bezpečnost a hygiena práce

V sekci BOZP na portálu Práce a mzda naleznete:

 • plné znění aktuálních právních předpisů z oblasti BOZP a pracovního práva včetně změn,
 • karty BOZP,
 • články z časopisu BHP se snadným vyhledáváním,
 • časopis BHP ve formátu PDF ke stažení
 • a také bezplatnou poradenskou službu.
Přejít na stránky

Řízení školy online

Unikátní aplikace pro ředitele všech typů škol, jejich zástupce, střední management i zřizovatele.

Aplikace Řízení školy online je v každém okamžiku připravena poskytnout kompletní a přehledné informace, které vám pomohou vyřešit situaci v oblasti řízení, vedení a provozu všech typů škol a školských zařízení. Neustále doplňujeme a rozšiřujeme stávající obsah – i na základě podnětů od zákazníků.

Nabízí přístup k dokumentům ze všech oblastí souvisejících s řízením a vedením školy (např. ekonomické a pracovněprávní vztahy školy, zajištění BOZP, informace o všech vnitřních předpisech a směrnicích včetně vzorů, o výběrových řízeních, povinné dokumentaci, správním řízení a mnoha dalších).

Připravili jsme pro vás několik produktových verzí, abyste si mohli vybrat jen to, co pro svoji práci skutečně potřebujete. Vybrané balíčky aplikace jsou provázány s časopisem Řízení školy (v tištěné i elektronické formě).

Přejít na stránky

Soukromé právo

Časopis Soukromé právo je nástupcem časopisu Rekodifikace & praxe, který nakladatelství Wolters Kluwer vydává pravidelně od ledna 2013. Jak již vyplývá z názvu, jde o soukromoprávní periodikum, ve kterém jsou publikovány příspěvky jak akademického (teoretického) zaměření, tak příspěvky orientované na konkrétní problémy právní praxe.

 

Zobrazit

FDUB - Finanční, daňový a účetní bulletin

Renomovaný odborný čtvrtletník, na který se můžete spolehnout! 

Finanční, daňový a účetní bulletin je časopis s více než 20letou tradicí, ve které vydavatelství Wolters Kluwer úspěšně pokračuje. Časopis vychází 4x ročně v tištěné a nově i elektronické variantě a zaměřuje se na informace z daňové, účetní a právní oblasti, především na problematiku daně z přidané hodnoty, daní z příjmů, účetnictví, pracovního práva, živnostenského zákona a podnikání.

Naším cílem je poskytnout aktuální odborné informace potřebné pro vaši každodenní činnost. Autoři jsou předními specialisty z řad pracovníků ministerstev a tvůrců dotčených zákonů.

Zobrazit

Audiozákony - Právní předpisy ve zvukové podobě

Poslech právních přepisů oceníte především na dlouhých cestách, při učení se na advokátní, insolvenční nebo jiné odborné právní zkoušky. Nebo jen tak – pro zlepšení Vašeho právního přehledu kdykoli a kdekoli budete chtít. Efektivně využijete čas při dlouhém čekání nebo na cestě do zaměstnání i školy a zároveň budete mít i o starost méně.

Vše jednoduše ve vašem telefonu.

Audiozákony připravujeme ve spolupráci s advokátní kanceláří Hartman, Rychnovská – sdružení advokátů.

Více informací

Zobrazit

EDUjob - práce ve vzdělávání

Najděte práci ve škole, firmě, vzdělávací organizaci či v projektu. EDUjob je pracovní portál pro ředitele, učitele a další, bez kterých se vzdělávací oblast neobejde.

Hledáte zaměstnance?

Registrujte se jako zaměstnavatel a vytvořte nabídku práce nebo rovnou oslovte uchazeče o zaměstnání.

Hledáte práci?

Registrujte se jako uchazeč o zaměstnání a školy vás samy osloví.

Přejít na stránky

DVPP.info - vzdělávací nabídka pro pedagogy

Portál DVPP.info nabízí ucelenou nabídku vzdělávacích akcí akreditovaných MŠMT v programu dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Pomocí jednoduchého nastavení filtrů lze snadno vybrat vzdělávací programy pro jednotlivé kategorie pedagogických pracovníků, druhy škol a školských zařízení.

 • Zaregistrujte se a získejte do vaší emailové schránky aktuální nabídku vzdělávacích akcí vybranou přímo na míru dle Vašich preferencí.
 • Jste vzdělavatel? Prezentujte své akce na portálu DVPP.info.
Přejít na stránky

sBORROWna

Vaše online půjčovna pedagogických knih

 • Balíček obsahuje 10 e-knih určených pro školní psychology, výchovné poradce, metodiky prevence a učitele.
 • S texty v knihách je možné aktivně pracovat a informace jednoduše a dle potřeby sdílet s kolegy.
 • Balíček obsahuje přístup pro 5 osob.
 • Knihy jsou k dispozici v aplikaci pro čtení odborných e-knih – Smarteca, která je dostupná jako webová aplikace nebo mobilní aplikace pro tablety či chytré telefony.
Více o produktu


Kontakt

Wolters Kluwer ČR, a.s.
U nákladového nádraží 3265/10
130 00 Praha 3

Zákaznické odd: 246 040 400

Recepce: 246 040 444

Hotline ASPI: 246 040 111

Email: obchod@wolterskluwer.cz