Online produkty

Jsme hrdí na to, že pro svým zákazníkům, kromě knih, nabízíme také široké portfolio online produktů hned z několika oblastí B2B. Kromě našeho hlavního produktu ASPI, jsou to online nástroje a databáze znalostí určené profesím zaměřeným na: daně, právo, účetnictví, BHP, mzdovou problematiku, samosprávu, školství, management, legislativu atd.

ASPI

ASPI vás spolehlivě provede veškerou právní problematikou.
S ASPI získáte nejrozsáhlejší elektronickou knihovnu, můžete se spolehnout na kompletní zdroje právních předpisů, vybranou judikaturu a více než 1 000 titulů od renomovaných autorů - průběžně aktualizované komentáře, monografie, praktické aplikace...  K dispozici jsou také komentované vzory smluv a podání, články z více než 40 odborných časopisů, více než 50 kalkulaček (výpočet úroků, poplatků, náhrady škody, cestovného..), monitoring připravované legislativy, kompletní bibliografie, přeložená legislativa a další potřebné nástroje - vše denně aktualizováno a ověřeno.

Přejít na stránky

Smarteca


Smarteca je aplikace pro čtení odborných E-knih. 
Aplikace je zdarma a je dostupná jako webová aplikace nebo mobilní aplikace pro  tablety a smartphone s Android OS nebo na iPhone a iPad. Zjistěte více o aplikaci a možnosti čtení odborných E-knih.

Zobrazit

Vzornepravo.cz

Využívejte vzornepravo.cz a spolehlivě zvládnete i složité smlouvy a jiné právní dokumenty. S online vzory dokumentů na míru vyřešíte každý konkrétní problém a budete mít právem 100% krytá záda.

Přejít na stránky

Praetor


Praetor je komplexní a přehledný systém pro efektivní řízení advokátní kanceláře, který vám zjednoduší život a je propojen s ASPI.

Praetor patří mezi nejrozšířenější nástroje pro správu a řízení spisové agendy, poštovní agendy, dokumentů a ekonomiky advokátních kancelářích, daňových kancelářích a právních oddělení firem v České a Slovenské republice. Vyniká snadnou pochopitelností, přehledy a logickým ovládáním.

Přejít na stránky

Legisway Essentials. Ulehčete si firemní právní agendu

S Legisway Essentials jednoduše spravujete veškeré své kauzy, smlouvy, entity, pohledávky, compliance a mnohem víc. Ideální řešení pro malá a středně velká právní oddělení firem.
Efektivně a bezpečně spravujte veškerá svá data na jednom místě, s přístupem kdykoli a odkudkoli.
Zjistěte, jak se Legisway Essentials snadno přizpůsobí požadavkům vašeho právního oddělení.

Přejít na stránky

DAUČ | Expert na daně a účetnictví

 

Aplikace DAUČ vyřeší vaše otázky ohledně aktuální legislativy a nabídne praktický postup, podle kterého zvládnete nové úkoly správně hned napoprvé.

 

 

 

 

Přejít na stránky

DAUČ Expertní odpovědi

 

Předplatné aplikace DAUČ Expertní odpovědi představuje odborné poradenství v podobě otázek a odpovědí z oblasti účetnictví, daní, práva a dalších oblastí. Umožňuje získat fundované odpovědi odborníků za zlomek ceny hrazené konzultantům.

Předplatné kombinuje:

 • přístup do neustále doplňované databáze více než 35 000 otázek a odpovědí prolinkovaných na aktuální znění právních předpisů,
 • možnost zadávat neomezené množství vlastních dotazů a získat fundovanou odpověď odborníka,
 • praktický časopis Expertní odpovědi z praxe v elektronické podobě.
Přejít na stránky

Práce a mzda

Vy rozumíte lidem, my zákonům. Aplikace Práce a mzda vás spolehlivě vede změnami v pracovním právu. Společně s kolektivem špičkových autorů vám nabízí informační podporu při budování fungující společnosti.

K dispozici je několik verzí předplatného, které se liší rozsahem poskytovaných informací. Můžete si tedy vybrat jen ty informace, které pro svoji práci využijete.

Aplikace Práce a mzda je provázána s časopisem Práce a mzda.

Přejít na stránky

Bezpečnost a hygiena práce

Aplikace Bezpečnost a hygiena práce je určena všem odborníkům, zabývajícím se bezpečností a ochranou zdraví při práci, tedy nejen osobám zodpovědným za prevenci rizik, ale rovněž personalistům, manažerům, podnikatelům i pracovníkům státní správy a odborů.
Pravidelně své uživatele informuje o technických normách, nařízeních vlády, vyhláškách a dalších závazných předpisech v oblasti bezpečnosti a hygieny práce.

Co předplatné této komplexní služby obsahuje?

 • přístup do sekce BOZP na odborném portálu www.praceamzda.cz
 • tištěný časopis Bezpečnost a hygiena práce

V sekci BOZP na portálu Práce a mzda naleznete:

 • plné znění aktuálních právních předpisů z oblasti BOZP a pracovního práva včetně změn,
 • karty BOZP,
 • články z časopisu BHP se snadným vyhledáváním,
 • časopis BHP ve formátu PDF ke stažení
 • a také bezplatnou poradenskou službu.
Přejít na stránky

Řízení školy

S aplikací Řízení školy poskytnete pedagogům a všem svým pracovníkům spolehlivé vedení. Společně s kolektivem špičkových autorů nabízíme informační podporu, díky které získáte bezpečné zázemí a zajistíte své škole úspěšnou budoucnost.

Připravili jsme pro vás několik produktových verzí, abyste si mohli vybrat jen to, co pro svoji práci skutečně potřebujete. Vybrané balíčky aplikace jsou provázány s časopisem Řízení školy (v tištěné i elektronické formě).

Přejít na stránky

Soukromé právo

Časopis Soukromé právo je nástupcem časopisu Rekodifikace & praxe, který nakladatelství Wolters Kluwer vydává pravidelně od ledna 2013. Jak již vyplývá z názvu, jde o soukromoprávní periodikum, ve kterém jsou publikovány příspěvky jak akademického (teoretického) zaměření, tak příspěvky orientované na konkrétní problémy právní praxe.

 

Zobrazit

FDUB - Finanční, daňový a účetní bulletin

Renomovaný odborný čtvrtletník, na který se můžete spolehnout! 

Finanční, daňový a účetní bulletin je časopis s více než 20letou tradicí, ve které vydavatelství Wolters Kluwer úspěšně pokračuje. Časopis vychází 4x ročně v tištěné a nově i elektronické variantě a zaměřuje se na informace z daňové, účetní a právní oblasti, především na problematiku daně z přidané hodnoty, daní z příjmů, účetnictví, pracovního práva, živnostenského zákona a podnikání.

Naším cílem je poskytnout aktuální odborné informace potřebné pro vaši každodenní činnost. Autoři jsou předními specialisty z řad pracovníků ministerstev a tvůrců dotčených zákonů.

Zobrazit

EDUjob - práce ve vzdělávání

Najděte práci ve škole, firmě, vzdělávací organizaci či v projektu. EDUjob je pracovní portál pro ředitele, učitele a další, bez kterých se vzdělávací oblast neobejde.

Hledáte zaměstnance?

Registrujte se jako zaměstnavatel a vytvořte nabídku práce nebo rovnou oslovte uchazeče o zaměstnání.

Hledáte práci?

Registrujte se jako uchazeč o zaměstnání a školy vás samy osloví.

Přejít na stránky

DVPP.info - vzdělávací nabídka pro pedagogy

Portál DVPP.info nabízí ucelenou nabídku vzdělávacích akcí akreditovaných MŠMT v programu dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Pomocí jednoduchého nastavení filtrů lze snadno vybrat vzdělávací programy pro jednotlivé kategorie pedagogických pracovníků, druhy škol a školských zařízení.

 • Zaregistrujte se a získejte do vaší emailové schránky aktuální nabídku vzdělávacích akcí vybranou přímo na míru dle Vašich preferencí.
 • Jste vzdělavatel? Prezentujte své akce na portálu DVPP.info.
Přejít na stránky


Kontakt

Wolters Kluwer ČR, a.s.
U nákladového nádraží 10
130 00 Praha 3

IČ: 63077639
DIČ: CZ63077639

ID datové schránky: mvdg24u

Zákaznické odd: 246 040 400

Recepce: 246 040 444

Technická podpora: 246 040 111

Email: zakaznicke@wolterskluwer.cz