FAQ - eshop

Co je to Moje Peněženka?

Moje Peněženka je bonusový program pro zákazníky Wolters Kluwer. Každý registrovaný zákazník za nákup čerpá 5 % z nákupu zpět ve formě prostředků na další nákup. Pokud např. nakoupíte za 1 000 Kč, máte 50 Kč slevu na další nákup. Slevu můžete, ale nemusíte vyčerpat. Můžete si takto střádat prostředky z více nákupů a koupit si za ně třeba celou knihu. Čerpání bonusu z Moje Peněženka není omezeno podmínkou minimálního nákupu. Bonusem není možno platit poštovné a balné.

Co je to Předprodej?

Abychom vám umožnili objednat knihy hned, jak je to jen možné, zařazujeme do nabídky i knihy, které ještě nejsou vytištěné, ale již jsou ve výrobě. Knihu si lze objednat a my vám ji zašleme ve chvíli, kdy ji vytiskneme a naskladníme. Takové knihy jsou označené jako Předprodej.

Platí sleva pro zákazníky s licencí ASPI i na časopisy a online produkty?

Sleva 15 % platí pouze na tištěné knihy. Na časopisy a online produkty tuto slevu nelze uplatnit.

Tato sleva se nesčítá s ostatními slevami. Zákazník vždy získá jednu slevu - tu vyšší.

Kde zjistím číslo své ASPI licence?

Číslo licence naleznete po spuštění sytému ASPI v hlavní nabídce. Nápověda - O aplikaci.

V novém ASPI (www.noveaspi.cz) - v hlavním menu v záložce Moje ASPI/licence.

Jak si změním heslo?

Přihlásíte se ke svému účtu prostřednictvím emailu a hesla. Na stránce "Můj účet" si můžete heslo změnit.

Co je Hlídací pes?

Hlídací pes je e-mailová informační služba, která vám umožní získat upozornění na váš email v případě, že je zboží naskladněno a připraveno k prodeji. Hlídacího psa naleznete např. u knih s označením Připravujeme.

Po kliknutí na ikonu psa zadejte svůj email, na který si přejete informaci dostat. Pokud plánujete nákup některé z našich novinek a nechcete ji zmeškat, tato služba je pro Vás ideální.