Novinka

Uplatňování DPH v roce 2020

Praha, Novotného lávka 200/5
Zobrazit dostupnost na prodejnách

Ceny jsou včetně DPH


Přednášející

Typ produktu
Školení

Datum
19.12.2019

Místo konání
Praha, Novotného lávka 200/5

Obsah:

Aplikace současně platné legislativy na konkrétních příkladech z praxe

Posluchači budou seznámeni s praktickými problémy v oblasti DPH pomocí příkladů. Důraz bude kladen na poslední změny zákona a jejich výklad prezentovaný na stránkách Finanční správy.


Místo konání:
ČSVTS, Novotného lávka 200/5, Praha 1, sál č. 319


Časový rozvrh:

08:30 – 09:00    prezence účastníků
09:00 – 14:00    školení


Komu je seminář určen:

Seminář je určen plátcům DPH, účetním a daňovým poradcům

 

Informace o lektorce:

Olga Holubová (www.olgaholubova.cz) je daňovou poradkyní od r. 1993. Její specializací je daň z přidané hodnoty, má za sebou bohatou publikační a přednáškovou činnost. Je členkou odborné sekce DPH Komory daňových poradců ČR. Nakladatelství Wolters Kluwer ČR paní lektorce vydalo řadu knih, v poslední době např. Osvobození od DPH - vybrané oblasti včetně § 56 zákona o DPH, 2. rozšířené a aktualizované vydání; a nově připravujeme Komentář k zákonu o DPH, jehož je spoluautorkou. V anketě „Daňař roku“ ji odborná veřejnost zvolila již několikrát vítězem v kategorii „Daňová hvězda v oblasti DPH“


Slevy:

Nárok na 30% slevu mají pouze předplatitelé produktů Wolters Kluwer ČR, a. s.!
Předplatitelé produktů Wolters Kluwer získávají 30% slevu na tento seminář.
Slevový kód najdete ve svém předplatném.

Pokud jste slevový kód ve svém předplatném nenašli, zadejte do pole poznámka "PŘEDPLATITEL" nebo "ASPI ZÁKAZNÍK". Poznámku najdete až ve třetím objednávkovém kroku; vaše sleva pak bude uplatněna až na faktuře.

 

Stornovací podmínky:

Veškeré změny objednávek a případná storna přijímáme POUZE PÍSEMNĚ obchod@wolterskluwer.cz Bezplatné storno přijímáme nejpozději 7 pracovních dnů před zahájením akce. Pokud jste již uhradili, vrátíme vám platbu v plné výši zpět. Po tomto termínu a v případě, že se účastník bez písemné omluvy nedostaví, je povinen uhradit plnou cenu. Kurzovné se v tomto případě nevrací, není možný přesun na jiný termín ani účastníkovi nevzniká nárok na jinou kompenzaci. Akceptujeme však náhradníka.