Legisway Essentials. Ulehčete si firemní právní agendu

Legisway Essentials

S Legisway Essentials jednoduše spravujete veškeré své kauzy, smlouvy, entity, pohledávky, compliance a mnohem víc. Ideální řešení pro malá a středně velká právní oddělení firem.
Efektivně a bezpečně spravujte veškerá svá data na jednom místě, s přístupem kdykoli a odkudkoli.
Zjistěte, jak se Legisway Essentials snadno přizpůsobí požadavkům vašeho právního oddělení.

Co Legisway Essentials nabízí?

Správa smluv
Naše řešení správy smluv poskytuje jednoduchou platformu pro zajištění kontroly nad vašimi smlouvami a souvisejícími dokumenty během celého procesu. S možností integrace systému DocuSign je podpis smlouvy otázkou minut.
  Správa entit
Správa entit zobrazuje přehled všech firemních entit a přidružených dceřiných společností v jakémkoliv časovém okamžiku. Potřebujete zjistit, jakou strukturu měla vaše firma před dvěma lety? Žádný problém. Sdílejte a mějte pod palcem vaše entity a související dceřiné společnosti za pomoci přehledných organizačních struktur a detailních reportů.
     
Správa compliance
Modul pro správu compliance přehledně a na jednom místě sdružuje všechny zákonné povinnosti a související vnitřní předpisy a postupy. Vytvářejte a dohlížejte na rizika compliance, úkoly a dokumenty spojené s jednotlivými předpisy.
  Správa kauz
Se správou kauz získáte možnost identifikovat, kontrolovat a spravovat všechny vzniklé a příchozí kauzy. Mějte kontrolu nad vašimi kauzami a díky chytrým nástrojům spolupracujte s advokátními kancelářemi a externími spolupracovníky. Systém emailových upozornění zajistí, že se vždy a včas dozvíte o blížícím se termínu.

Co získáte?

Divize Wolters Kluwer Legal & Regulatory rozumí jedinečným požadavkům právních oddělení firem a poskytuje jim unikátní řešení.

  • Okamžitý přístup ke všem vašim datům, odkudkoliv, kdykoliv
  • Vytvářejte, schvalujte a podepište smlouvy v řádu minut
  • Získejte přehled o všech důležitých termínech a datech 
  • Archivujte své smlouvy bez zbytečné administrativy 
  • Mějte všechna vaše data v jedné virtuální místnosti 
  • Skončete s používáním neefektivních nástrojů jako tabulky a osobní složky 
  • Miřte vysoko, začněte při zemi. Použijte řešení, které poroste s vámi

Začít s Legisway Essentials můžete již za 24 hodin.

Spravujte veškerá svá data a smlouvy na jednom místě s řadou výhod

Kontrola

Již se nikdy nebudete muset bát zmeškání termínu nebo ztráty dokumentu. Na jednom místě máte všechna data, smlouvy, firmy nebo pohledávky.

Efektivita

Ovládejte vnitropodnikové procesy díky upozorněním nebo pokročilým reportovacím nástrojům.

Přístup odkudkoliv, kdykoliv

S naší vysoce zabezpečenou platformou v prohlížeči máte přístup ke všem vašim datům z jakéhokoliv zařízení, odkudkoliv na světě. Ať už jste v kanceláři nebo na cestách. Data v bezpečí - odkudkoliv, kdykoliv.

Jednoduchost

Plug&Play – jen se přihlásíte a můžete pracovat. Máte naprostou volnost pracovat tak, jak potřebujete bez nutnosti zaškolení.

Převezměte kontrolu nad právními záležitostmi. Zjistěte, jak můžete ušetřit čas, optimalizovat náklady a okamžitě vidět výsledky. Začněte již dnes, jednoduše a dostupně, s minimálním úsilím.

Rádi vám představíme výhody Legisway Essentials pro vaši firmu - kontaktujte nás již dnes