Zaměstnanecké benefity po daňové reformě platné od roku 2024 (ZÁZNAM)

V prodeji
Zobrazit dostupnost na prodejnách

Ceny jsou včetně DPH


Typ produktu
Online

Záznam webináře ze 7. 11. 2023

Využijte zvýhodněné ceny a kupte si rovnou celý balíček záznamů >>>

Webinář přinese spoustu užitečných rad a tipů v oblasti zaměstnaneckých benefitů a jejich zdaňování od roku 2024. Právě ozdravný balíček, který je aktuálně ve schvalovacím řízení a který by měl být platný od ledna 2024, přinese nemálo změn i v oblasti zaměstnaneckých benefitů. Cílem semináře je tedy seznámit účastníky s nejvýhodnějšími benefity platnými od roku 2024 a upozorní na benefity, které po plánované novele zákona o dani z příjmů již nebudou příliš výhodné. Jedním z hlavních témat bude tedy problematika poskytování benefitů v nepeněžní formě vč. stravenek či provozování vlastní kantýny a jejich zdaňování jak na úrovni zaměstnavatele, tak na úrovni zaměstnance. Plánovaná novela zákona o dani z příjmů má především u zaměstnanců omezit poměrně širokou škálu osvobození a výhod, které jim dosud byly poskytovány formou benefitů. Seminář tedy poradí také zaměstnavatelům, jak nově nastavit program benefitů, aby nepřišli o své stávající zaměstnance, a naopak přilákali nové posily.

Komu je webinář určen:

Majitelům firem, manažerům, personalistům a všem, kteří uvažují o zavedení dalších motivačních prostředků pro zaměstnance, které chtějí udržet ve firmě případně nalákat nové zaměstnance

Obsah:

 • náhrady mzdy vs. zaměstnanecké benefity
 • zaměstnanecké benefity pohledem zaměstnance
 • zaměstnanecké benefity pohledem zaměstnavatele
 • vybrané benefity a náhrady:
  • aktuální stav benefitů a náhrad pohledem daňového balíčku 2024
  • daňové dopady novely zákoníku práce (náhrady homeoffice)
 • Zodpovídání položených dotazů

Časový fond:

3 hodiny

Lektor:

 

Ing. Miroslav Skopec

Miroslav Skopec je součástí týmu EKP Advisory od srpna 2023. Jeho specializací je daň z příjmů právnických osob, daň z přidané hodnoty, majetkové daně, podnikové kombinace z účetního i daňového pohledu a oblast nemovitostních transakcí a mezinárodního zdanění. Pomůže Vám i při zpracování daňových přiznání (daň z příjmů právnických osob, DPH, daň z nemovitých věcí). Vystudoval ekonomiku na ČVUT v Praze a je daňovým poradcem již od roku 1996.

Jan Kotala

Je zakládajícím partnerem společnosti EKP Advisory. Je členem sekce správy daní a sekce daně z přidané hodnoty Komory daňových poradců ČR. Specializací Jana Kotaly jsou zejména daňové spory a daň z přidané hodnoty.

Mezi projekty, kterým se úspěšně věnoval, patřila například restrukturalizace dluhu velkého sportovního zařízení v ČR nebo množství daňových sporů s Finanční správou ČR.

Cena zahrnuje:

 • Záznam webináře
 • V případě zájmu zašleme elektronický certifikát potvrzující účast na webináři

Na tuto akci se nevztahují žádné slevy.

Související produkty

Žádné související produkty

Chcete vědět více o produktu?

* Všechny položky formuláře jsou povinné.

Děkujeme za zájem, Váš požadavek vyřídíme v krátkém čase.