Práce a mzda Optimum


Typ produktu
Online

Tradice značky Práce a mzda, odborné články garantované redakční radou časopisu. Praktické nástroje a obsah pro zkušené i začínající profesionály v oboru, na který se můžete spolehnout. S verzí Optimum získáte vše potřebné pro svou práci.

Na co se v aplikaci můžete těšit?

  • tištěný měsíčník Práce a mzda 
  • přístup do aplikace www.praceamzda.cz
  • Možnost položit až 5 otázek za rok našim specialistům
  • Online archiv časopisů Práce a mzda 
  • A mnoho dalšího...

 Chci více informací >>

Co na vás v aplikaci Práce a mzda čeká?

Pracovní situace z pracovněprávní oblasti – Pracovní situace vám vysvětlí a poradí, jak máte při řešení vašeho problému postupovat a podle kterých právních předpisů se řídit.

   

Právní předpisy s časovým zněním – Plné znění právních předpisů, které se týkají pracovněprávní oblasti. Ověřte si platnost právního předpisu k určitému datu a v rámci časových řezů sledujte jeho kompletní vývoj.

   

Změny v legislativě – kompletní přehled projednávaných změn v jedné přehledné tabulce.

   

Výkladové články k pracovněprávní problematice – Díky kolektivu špičkových autorů vám neunikne žádná důležitá informace z oblastí pracovního práva, HR a mzdového účetnictví.

   

Komentovaná judikatura – Řešení konkrétních otázek pracovněprávní oblasti na základě analýzy soudních rozhodnutí.

   

Online databáze Otázky a odpovědi – V otázkách a odpovědích můžete jednoduše vyhledávat a nalézt tak odpověď na váš konkrétní dotaz, který řešil už někdo před vámi.

   

Možnost zdarma položit 5 vlastních dotazů odborníkovi 

   

Novinky pro mzdové účetní a personalisty – Pravidelně doplňujeme informace o aktuálním dění z pracovněprávní oblasti, HR a mzdového účetnictví.

   

Týdeník Podtrženo, sečteno – Každý pátek přinášíme přehled nejdůležitějších událostí za uplynulých sedm dní ze mzdové a pracovněprávní oblasti.

   

Přístup k online verzi časopisů Práce & mzda – Objevte kouzlo e-časopisů! Moderní vyhledávání, tisk, sdílení, ukládání. Všechny články z časopisů Práce a mzda na jednom místě.

   

Časopis Práce & mzda ke stažení v PDF – Stáhněte si jednoduše časopis jednoduše a čtěte ve Vaší čtečce.

   

Pracovněprávní vzory – Nejčastěji používané vzory smluv, dohod, žádostí a dalších dokumentů ze mzdové a pracovněprávní oblasti, které jsou ihned připraveny k vyplnění.

 

Základní cena předplatného na 12 měsíců je 6 245 Kč bez DPH (7 556 Kč včetně DPH)

Objednat >>