Bezpečnost a hygiena práce

V prodeji - počet čísel 6
Zobrazit dostupnost na prodejnách

Ceny jsou včetně DPH

Ke stažení


Vydavatel

Počet stran
32

Periodicita
12x ročně

Typ produktu
Tištěný časopis

ISSN
0006-0453

Měsíčník Bezpečnost a hygiena práce je určen všem odborníkům, zabývajícím se bezpečností a ochranou zdraví při práci.
Časopis své čtenáře informuje o technických normách, nařízeních vlády, vyhláškách a dalších závazných předpisech v oblasti bezpečnosti a hygieny práce.

Obsah časopisu je určen nejen osobám zodpovědným za prevenci rizik, ale rovněž personalistům a managementu celých podniků.

Kromě ryze odborných statí jsou na stránkách časopisu rozebírány i velmi praktické otázky: úrazy, které se staly, včetně citace porušených nařízení, odpovědi na dotazy, s nimiž se čtenáři na redakci obracejí.
Široký okruh renomovaných autorů - odborníků z oblasti BOZP je zárukou vysoké obsahové úrovně a již po mnoho let je nepostradatelnou pomůckou bezpečnostních techniků. Prostřednictvím pravidelných rubrik poskytuje rady a informace o technických novinkách a jejich využití ke zvýšení bezpečnosti práce.

V rámci předplatného časopisu BHP máte zároveň přístup ke službě BOZP Online (http://bozp.wkonline.cz), rovněž můžete uplatnit slevu 30 % na vzdělávací akce pořádané nakladatelstvím Wolters Kluwer http://www.wolterskluwer.cz/cz/seminare.  Kromě pravidelných měsíčních tištěných informací v časopisu tak získáte i neomezený přístup:

- k vyhledávání ve všech článcích publikovaných v časopisu BHP od roku 2006,
- pro sledování nových článků řešících danou problematiku,
- k plnému znění právních předpisů z oblasti BOZP i k jejich změnám, na něž budete upozorňováni prostřednictvím e-mailu na uživatele (tj. alertové služby),
-
ke všem výhodám plynoucím z možností internetových služeb (rychlé a přesné vyhledávání dle kritérií, uživatelské profily apod.).

Informace pro nové předplatitele:
Předplatné začíná od nejbližšího vydaného čísla a bude ukončeno ke konci daného kalendářního roku.
Konečná cena bude fakturovaná zákaznickým oddělením při zpracování objednávky adekvátně k počtu realizovaných čísel do konce příslušného kalendářního roku.